İnsanlığın en büyük korkularından biri olan depremle karşılaşıldıktan sonra en güzel çözümü sizler için ürettik. Öncelikle 1999 yılında gerçekleşen Gölcük depremi sonrasında 2003 yılındaki Bingöl ve 2011 yılındaki Van depreminde bir çok kişi evsiz kalarak barınacak yer sıkıntısı çekmeye başlamıştır. Bu noktada Aktim İstanbul Konteyner, acil yerleşim konutları oluşturarak acil durumlar için ihtiyaçları karşılamayı amaçladı. Kolay kurulumu ve taşınabilir özellikte olması ile prefabrik acil yerleşim konutları tercih edilmeye başlanmıştır.

Doğal afetler sonrasında doğabilecek barınma ihtiyaçlarında uzun ömürlü yapısıyla güvenli kullanım imkanı sunan acil yerleşim yapıları uluslararası taşıma standartlarında kullanılacak alana sevk edilerek, uzman montaj ekibimizce istenilen yerde kısa bir zaman içerisinde kullanıma hazır olmaktadır. Acil yerleşim konutlarında her mevsim için kullanım özellikleri kapsamında yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. İstenildiği kadar takıp sökme işlemi gerçekleşebilmektedir. Ayrıca acil yerleşim konutları her türlü arazi için uygun olabilmektedir.

Prefabrik acil yerleşim yapılarının en büyük özellikleri hız ve ekonomik olmasıdır. Kısa sürede uzun ömürlü kullanıma sahip nitelikte üretilen acil yerleşim yapıları çok kısa sürede kurulum yapılarak afetler sonucunda mağdur insanların güvenli ve sıcak ortamda barınmalarını amaçlamaktadır.

Acil yerleşim yapılarında duvarlar, iç bölmeler, elektrik ve su tesisatları, panel kapıları, ısı camlı pvc pencereleri, wc- duş üniteleri vb. uygulamalar Aktim İstanbul Konteyner tarafından kullanıma uygun olarak teslim edilmektedir.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın