Aktim İstanbul Konteyner kalitesi bir kez daha kendini göstererek wc- duş kabinleri ile ortaya çıkmaktadır. Sizlere sunacağı hizmetten büyük mutluluk duyan firmamız wc- duş kabinlerinde üretim adedine göre nakliye avantajının da sağlanması ile beraber kurulum alanında uzman ekiplerde montaj edilerek hazır bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Aktim İstanbul Konteyner tuvalet kabinleri istenildiği sayıda alaturka, alafranga, engelli wc, pisuar ve duş kabini üretim sağlamaktadır. Bay ve bayan kabinleri de istenilen farklı yönlerde giriş kapıları imal edilmektedir.

Aktim İstanbul Konteyner kabin yüksek kalitede hammadde ve malzeme kullanımıyla son moda iretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kabinler uzun ömürlü olmakla birlikte hafif yapısıyla tercih edilerek başka alanlara kolay bir şekilde taşınması mümkündür.

Wc- duş kabinleri park ve bahçelerde, şantiye alanlarında, meydanlarda, fbrikalarda, turizm bölgelerinde Aktim İstanbul Konteyner kalitesi ile güvenle kullanılmaktadır.

Aktim İstanbul Konteyner wc- duş kabinlerinin bir özelliği de demonte özelliğini olmasıdır. Bu sayede başka illere ve ülkelere taşınma olanağı mümkündür.

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın