Kimyasal atik konteyner,Atik konteyner,Teklikeli atik konteyner, Tibbi atik konteyner,Iso yuk konteyner,Yuk konteyner, 20 ft yuk konteyner, 40 ft yuk konteyner, 10 ft yuk konteyner, Yük konteyner modifiye, Guvenlik kulubesi konteyner, Konteyner fiyatlari, 2.ci el yuk konteyner, Özel tasarim konteyner, Konteyner, Konteyner ev, EXPROOF konteyner, Yangına dayanikli konteyner, Soğutma ve yangin sistemli konteyner, Yanmaz konteyner, Yağ depolama konteyner, Evsel atik konteyner, Pil ve akü atik konteyner, Afad konteyner, Konteyner fiyatlari, Konteyner olculeri Konteyner cesitleri, Tehlikesiz atik konteyner, Kimyasal depo konteyner, Gemi konteyner, Depo konteyner, Jenaratör konteyner, Pano odası konteyner, Yasam konteyner, Wc mutfak konteyner, Ofis konteyner, Özel üretim konteyner, Atelye konteyner, Raflı konteyner, Birleşim konteyner, Metropol konteyner, Camlı konteyner, Atik yağ konteyner, Deprem konteyner, Soğuk oda konteyner, Yangin konteyner, Komporosor kabini, Gsm kabini, Jenaratör kabini, Guvenlik kabini, Şantiye konteyner, Demonte konteyner, Askeri konteyner, Yemekhane konteyner, Yatakhane konteyner, Kursun geçirmez konteyner, Su aritma konteyner, Celik galvaniz konteyner

Aktim İstanbul Konteyner ekonomik, kullanışlı çözümleriyle yapmış olduğunuz yatırımların hızlı, güvenli ve düzgin bir şekilde ilerlemesini amaç edinerek istekleriniz doğrultusunda özel boyutlandırılan konteynerler üretmektedir.

Geçici çözümler üretmek için yapılan konteyner son zamanlarda sık sık dağ evleri, bahçe evleri ve iş sektörlerin kullanımında artış sağlamıştır.

KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

İŞİN TANIMI: Konteyner yapılar mimari ihtiyaca göre 240 cm x 600 cm ve 300 cm x 700 cm olarak üretilirken duvardaki kalınlığı ise 4 cm’dir.

TAŞIYICI SİSTEM: Çelik köşe kolonlar kullanarak sistem taşıyıcı şase sistemli olacaktır. Ana konstrüksiyonu tamamlayan parçalar çelik profilden imal edilerek konteyner içinde ve dışında kullanılacak olan kapatma profilleri sızdırmazlık özelliği doğrultusunda yapılacaktır.

ÇATI KAPLAMASI: 0,50 mm kalınlıkta galvaniz sac, iç tarafta 4 cm strafor ve 1 cm kalınlığında lambriden oluşmaktadır.

DIŞ DUVARLAR: Dış duvar 0,50 mm galvanize edilmiş trapez sac, duvarın iç kısmında ise 4 cm kalınlığında strafor (polisten köpük) ve konteynerin içine bakan duvar yüzünde ise palstik lambri ile döşeme yapılacaktır.

İÇ DUVARLAR: Her iki tarafta PVC lambri ile imal edilerek, yalıtım 40 mm kalınlığında 8 dansite Expanded polistren köpük duvar levhası ile sağlanacaktır.

DIŞ KAPILAR: 40 mm kalınlığında boyalı galvaniz pres kapıdan yapılacaktır.

PENCERELER:N PVC doğramadan imal edilecek ve montaj için tüm gereken aksesuarlar(menteşe, pencere kolu, fitil vs.) bulundurulacaktır.

CAMLAR: Dış cephe camları 4 mm olacaktır. Islak hacimlerdeki camlar ise 4 mm buzlu cam olacaktır.

BOYA İMALATLARI: Taşıyıcı çelik aksamın tüm elemanları yağlı boyalı olacaktır. Görünmeyen tüm çelik profiller ise 2 kat astar boyalıdır.

ELEKTRİK TESİSATI: Elektrik projesinde belirtilen iç tesisatlar projesine uygun olarak sigorta kutusuna kadar çekilmesi sağlanacaktır. İlave istenen panolar, TEDAŞ’tan elektrik aboneliği ve birtakım masraflar işverene ait olacaktır.

SIHHİ TESİSAT: Projeye uygun olarak bina çıkışına kadar çekilecektir. Su aboneliği dış bağlantılar, saat ücreti ve birtakım masraflar işverene aittir.

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın