Özel Tasarım Konteyner

Sektörün zirvedeki ismi olan Aktim İstanbul Konteyner ergonomik tasarımlı ve estetik değeri yüksek lüks ofis ve yönetim binaları üreterek rakiplerine fark atmaya devam ediyor. Uzun ömürlü yapı moeliyle teknolojik üretimi sağlanan prefabrik ofis ve yönetim binaları kısa bir zaman içerisinde kurulum yapılarak kullanıma hazır bir hale gelmiş şekilde teslim edilmektedir.

Uzman ve başarılı çalışma kadromuz ve modern üretim tesislerimizde gerçekleştirilen prefabrik ofislerimiz uzun ömürlü ve ekonomik fiyat avantajlarının yanında hızlı ve kısa sürede montajı gerçekleştirilerek müşteriye teslimatı sağlanmaktadır. Bu özellik bizim diğer firmalardan ayrılmamızı sağlayan özelliğimizdir.

Prefabrik ofislerinizi istediğiniz yere kurdurtabilirsin. Ayrıca inşaat alanı bölgelerine kurma işlemi de oldukça kolaydır. En güzel özelliği ise bu ofislerin kuruldukları bölgelerde hızlıca büyümeleri ve kira derdiyle uğraşmamalarıdır.

Bir çok yönetim ofisi projesi gerçekleştiren Aktim İstanbul Konteyner ailesi prefabrik ofis çözümleri arasında yönetim merkezi ofisi, belediye başkanlık binası, satış ofisi, şantiye yönetim ofisi, şue müdürlüğü ofisi, muhtarlık, sağlık ocağı ve birçok ofis için çözüm üretmektedir. Bu noktada ise sitemizde sizin için düzenlenmiş görsellere ulaşarak bilgi sahibi olabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın