Hastalar için en önemli ayrıntı steril şartlarda en düzgün hizmeti alabilmektir. Sağlık tesisleri steril ortamlardır ve her zama hijyenik koşullarda hizmet vermek zorundadır.

Bu noktada Ayyıldız bilinçli bir şekilde hareket ederek fonksiyonel ve rahat kullanıma uygun sağlıklı hastane yapılar imal etmektedir. Özenli bir şekilde düzenlenen sağlık tesislerinin projeleri özenli bir şekilde son moda teknoloji ile üretilmektedir. İstenilen ebatlarda iki kata kadar üretilen hastane kompleksi kurulacak alana sevk edildikten sonra uzman montaj ekiplerinde kısa sürede kurulumu yapıldıktan sonra hazır halde teslim edilmektedir.

Prefabrik sağlık ünitelerinde aynı komplekste veya ayrı ayrı projelendirilerek üretimi yapılmaktadır. Üretimi yapılan projeler: Acil servis, poliklinik muayene odaları, laboratuarlar, tomografi ve mr üniteleri, yoğun bakım odası vb.

Prefabrik sağlık üniteleri kolay kurulumu ve demonte özelliği sayesinde istenilen alana kolaylıkla kurulabilmektedir. Farklı prefabrilk yapılar da bir araya gelerek hastanenin bütününü oluşturmak da mümkündür.

Prefabrik hastanelerimizde duvar panelleri elektrik su tesisatı armatürleri, pencereleri, duş- wc ünitesi hazır halde üretim tamamlanır ve teslimatı gerçekleştirilir.

Siz değerli müşterilerimiz için prefabrik sağlık üniteleri kapsamında sunacağımız avantajlarımız uluslararası standartlar dahilinde kısa sürede üretim ve kurulum, hastane kompleks ihtiyaçlarına özel tasarım, yüksek teknoloji ile kalite kontrol sistemli üretim, ekonomik kaynakların verimli kullanımı olacaktır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın