Binlerce çocuğumuzun eğitim hayatını sürdürdüğü binalar için ilk güvenilir özellik yapı güvenliğinin olmasıdır. Eğitimlerini güvenli ortamda alabilmek her çocuğun hakkıdır.

Ayyıldız prefabrik eğitim binaları en modern teknoloji sistemi kullanılarak uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde üretilmektedir. Ön üretimleriteknolojik bant sistemiyle eksiksiz ve yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla demonte yapılan Ayyıldız eğitim binaları kurulacak alana sevk edilerek uzman montaj ekiplerince tek ya da çift katlı oalrak üretimi sağlanmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda da genişliğine göre eğitim binası imkanları sunulmaktadır.

Çeşitli bölgelerde birçok sayıda prefabrik okul projesini geçirerek dört mevsim kullanımı olan prefabrik eğitim binaları ergonomik özelliği ve ekonomşk fiyatlarıyla eğitim ve öğretime hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ayyıldız prefabrik olarak size sunacak avantajlarımız ise kolay yükleme ve kısa sürede hızlı kurulum, derslik ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar üretmek, yüksek teknoloji ile kalite kontrol sistemli üretim, ekonomik kaynakların da verimli kullanımı olacaktır. Size daha sağlıklı bilgi verebilmek için bizleri arayarak müşteri temsilcimizle iritbata geçebilirsiniz.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın