Uluslararası standartlar kapsamında wc ve duş ünitelerinde zirvede olan Aktim İstanbul Konteyner’ın görmeniz mümkün! Uluslararası fuar ve organizasyonlarda park ve bahçelerde, turizm bölgelerinde, yol ve yapım şantiyelerinde en ideal ve kolay çözüm prefabrik wc ve duş üniteleridir.

Aktim İstanbul Konteyner, wc ve duş ünitelerinde kullandığı tüm malzemeleri kaliteli belgeli üretimlerden seçmektedir. Wc ve duş üniteleri tekli ve çoklu özellikte ayrı olarak projelendirilip ihtiyaç alanlarındaki yapılanmalarda genel proje içerisinde bulunmaktadır.

Prefabrik wc ve duş ünitelerimiz istenilen sayıda alaturka, alafranga ve engelli wc seçenekleriyle beraber istenilen sayıda da duş kabini içerebilmektedir. İsteğe bağlı olarak da pisuar eklenebilmektedir.

Prefabrik wc duş üniteleri fabrikada demonte olarak üretim yapıldığından kurulum alanında uzman montak ekipleri tarafında eksiksiz olarak kurulum en kısa zamanda gerçekleştirilmektedir.

Aktim İstanbul Konteyner prefabrik wc ve duş üniteleri uzun ömürlü yapısıyla en güvenli çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın