Kabin üretiminde zirvede bulunan modüler güvenlik ve yaşam kabinlerini farklı kılan en önemliş özellik modüler yaşam kabinlerinin üretimini özel olarak geliştirmiş oldğu bant sisteminde gerçekleştirmesidir. Aktim İstanbul Konteyner modüler yaşam kabin panelleri tam malzeme kullanım yoğunluğuyla uluslararası standartlarda üretilmektedir. Özel boyma sistemiyle Aktim İstanbul Konteyner kabin koku yapmaz, düz bir yüzeye sahiptir.
Aktim İstanbul Konteyner standart yaşam kabinleri istenilen ölçüde üretilmektedir.

Aktim İstanbul Konteyner standart kabinler içerisinde barındırmış olduğu insanlara konforlu ve güvenli hizmet ve iyi izole edilmiş ortamlarda hizmet etmekten mutluluk duyar. Aktim İstanbul Konteyner kabin dışar çıkmadan size çevreye hakim görüntüsü yaratır.

Aktim İstanbul Konteyner standart kabinler başta güvenlik kabini olmak üzere, site güvenlik kabini, polis noktası güvenlik kabini, bilet ve jeton satış kabini gibi farklı amaçlar için üretilmektedir.

Aktim İstanbul Konteyner kabinlere isteğe göre de jaluzi perde, klima vb. aparatlar da uygulanabilmektedir. Ayrıca kabinlerimiz çevre dostu olarak üretilmektedir.

Tags:

Comments are closed

Call Now ButtonBizi Arayın